Debrecen közkedvelt turisztikai célpont

A tavalyinál erősebb nyári szezonra számít a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége (MSZÉSZ) az alapján, hogy az év első öt hónapjában minden magyarországi régióban nőtt a szállodák összes bruttó forgalma és a vendégéjszakák száma is – mondta Niklai Ákos, a szállodaszövetség elnöke az MTI érdeklődésére. Debrecenről is jó hírek érkeztek.