Nem jönnek a hűsítő záporok
Szombaton marad a meleg, nyári idő, több órás napsütéssel, elszórt záporokkal, zivatarokkal – legkisebb eséllyel északkeleten alakulhat ki csapadék – derül ki az Időkép előrejelzéséből.
Szombaton marad a meleg, nyári idő, több órás napsütéssel, elszórt záporokkal, zivatarokkal – legkisebb eséllyel északkeleten alakulhat ki csapadék – derül ki az Időkép előrejelzéséből.
A Magyar Református Szeretetszolgálat szeretettel vár használható, de még jó állapotban lévő iskolatáskákat és tanszereket,melyekkel a rászoruló diákok iskolakezdését támogathatjuk.
Rekord alacsony ózontartalmat mértek Magyarország felett – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken az MTI-vel.
A több-kevesebb napsütés mellett térben és időben változó felhőzetre számíthatunk. Szórványosan várható zápor, zivatar.
Aszfaltozás miatt a Nagyállomás irányába található Debreceni Erőmű megállóhelyet átmenetileg áthelyezte a kivitelező.
Napsütésre, 30 Celsius-fok körüli melegre, de esőre is készülni kell a hétvégén. Emellett többnyire mérsékelt marad a légmozgás, de zivatarok környezetében erős vagy viharos széllökések is lehetnek.
Csütörtökön a fátyol- és gomolyfelhők mellett folytatódik a napos idő, északkeleten és nyugaton egy-egy zápor azért nem kizárt.
Az aszfaltozás befejeződött a Kassai út elnevezésű megállóhelyen.
Aszfaltozás miatt a Nagyállomás irányába található Debreceni Erőmű megállóhelyet átmenetileg áthelyezte a kivitelező.
A tavalyinál erősebb nyári szezonra számít a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége (MSZÉSZ) az alapján, hogy az év első öt hónapjában minden magyarországi régióban nőtt a szállodák összes bruttó forgalma és a vendégéjszakák száma is – mondta Niklai Ákos, a szállodaszövetség elnöke az MTI érdeklődésére. Debrecenről is jó hírek érkeztek.