Tetejére borult egy autó Hajdúszoboszlón Rendőrség január 5, 2016Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Tetejére borult egy autó Hajdúszoboszlón bejegyzéshez Egy árokban, a tetejére borulva állt meg egy autó Hajdúszoboszlón. A benne utazó sofőr önerejéből kiszállt, nem sérült meg. A helyi hivatásos tűzoltók a jármű feszültségmentesítését végezték el, az autót autómentő emelte ki és szállította el. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Tetszett? Oszd meg másokkal is!