DVTK – Mezőkövesd 3-2

Sport

Második felkészülési mérkőzését játszotta a DVTK, a szombati találkozón a Mezőkövesd volt az ellenfél. A meccs elején a vendégcsapat, a hajrában a DVTK lőtt gólokat. Molnár Gábor góllal tért vissza, Mirko Ivanovski pedig két büntetőt is kiharcolt, amiből az elsőt maga értékesítette, a másodikat pedig átengedte Gheorghe Grozavnak. Szerdán már bajnoki az FTC ellen – olvasható a DVTK honlapján.

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK – Mezőkövesd Zsóry FC 3-2 (0-2)

Miskolc, DVTK Stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Szilágyi Sándor (Kövér Tamás, Kovács Zoltán).
DVTK 1. félidő: Antal – Grgić, Milović, Soldo, Pikk – Márkvárt, Živulić – Hasani, Rui Pedro, Grozav – Dražić. Vezetőedző: Zoran Zekić.
DVTK 2. félidő: Malenica – Shestakov, Karan, Hegedűs, Marin – Max, Iszlai – Korbély (Molnár G. 72.), Grozav, Suljić – Ivanovski. Vezetőedző: Zoran Zekić.
Mezőkövesd: Szappanos (Aleksić, 67.) – Eperjesi (Farkas D., 67.), Nesterov (Szeles, 46.), Katanec (Margvelashvili, 67.), Vadnai (Vajda S., 59.) – Berecz Zs. (Karnitski, 62.), Martić (Meskhi, 59.), Cseri (Nagy D., 54.) – Vutov (Chrien, 54.), Jurina (Kavtaradze, 54.), Beširović (Bencze M., 67., Jagodics M., 89.). Vezetőedző: Pintér Attila.

Sárga lap: Pikk a 40., Karan az 52., Szeles a 76. percben.
Piros lap: Szeles a 84. percben.
Gólszerző: Jurina (0-1) az 5., Jurina (0-2) a 15., Ivanovski (1-2, 11-esből) a 84., Molnár G. (2-2) a 87., Grozav (3-2, 11-esből) a 90. percben.

Fotó: Szabó Krisztián