Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Miskolci Nap

  • Helyi hírek
  • Vélemény
  • Rendőrség
  • Ország
  • Sport
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Európa
  • Világ
  • Utazás

Elűzték a telet Debrecen főterén

Helyi hírek
február 25, 2017Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Elűzték a telet Debrecen főterén bejegyzéshez

Kiszebábégetéssel és farsangi felvonulással köszöntötték a debreceniek a közelgő tavaszt.

📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >>
📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is!
Tetszett? Oszd meg másokkal is!

Bejegyzés navigáció

Kikapott, és kieső helyen a Loki
Elítélték a nyíregyházi lövöldözés gyanúsítottját

Related Posts

Szeged, Nagyállomás, vasútállomás, MÁV, vasút, vonat, peron, utazás, közlekedés

Gázolás miatt késnek a vonatok a miskolci fővonalon

június 17, 2026Bácsi Éva
Barna medve

Medvéket láttak az Aggteleki Nemzeti Park területén

június 10, 2026Bácsi Éva

Fél millió euróból újul meg az Edelényi Kastélysziget

június 23, 2026Bácsi Éva

Legfrissebb Hírek

  • Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament június 23, 2026
  • Átlagosan bruttó 2200 forintos órabérrel kalkulálhatnak a tanulók június 23, 2026
  • Egy fiatal lány sérelmére követett el szexuális erőszakot Sátoraljaújhelyen, vádat emeltek ellene június 23, 2026
  • Pénzbüntetésre ítéltek két orvost és egy hozzátartozót vesztegetés miatt Miskolcon június 23, 2026
  • Háromszázmillió forint értékű jövedéki termékkel visszaélő férfiakat tartóztattak le Borsodban június 23, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató